Holidays with…Adrien?!Part 6

Holidays with…Adrien?!Part 6


אבל עכשיו ברצינות, חבר’ה. אני אוהבת את הקולות שלכם! *בזז בזז* הא? או, סליחה, זה הטלפון שלי. סלחו לי לשנייה *מסתובבת* הלו? אז אתם הולכים לשיר עכשיו? לא, אתה לא עייף? בגלל שאנחנו כן. כן, אני יודעת! אז.. היתה התקפת אקומה? לא. ואני לא חושבת שתהיה אחת. לפחות אני מקווה כך. מה? חשבתי שאהבת לעקוב אחרי גיבורי-על, לצלם סרטונים ותמונות בשביל הליידי-בלוג. *מצחקקת* אהבתי. אבל כבר לא. אני עדיין אוהבת אותם, אבל הבנתי כמה מסוכן זה. סוף כל סוף הבנת את זה! כן. טוב, אני צריכה ללכת. נינו מחכה! אספר לך את כל הפרטים מאוחר יותר! בסדר, אל. תהני. גם את. ביי, אחות. ביי *מנתקת* *מסתובבת*רואה את האחרים*מולה אדריאן-מאוד מסמיק, סבסטיאן-מגחך וקלארה צוחקת* מה קורה כאן? שום דבר! *מנגבת את הדמעות* שום דבר! א-אני א-אתם י-י-יודעים ש-ש-שאנחנו ר-רק בני 16 *מגחך* אני רק צחקתי איתך, אחי! *מבולבלת* זה היה סתם עוד יום משעמם. הם היו ביחד כל הלילה.. נמשיך ליום לאחר מכן או, אדריאן! אתה כזה חמוד! לא, את חמודה. מה, מרינט? את מקנאת? את חייבת לקבל את זה שהוא אוהב אותי ולא אותך. א-אדריאן.. חשוב ש-שוב! בבקשה! לחשוב שוב על מה? היא צודקת, מרינט. אני לא אוהב אותך. אני לעולם לא אתאהב במישהי טיפשה כמוך. אני שונא להיות בחברתך. ועכשיו אני צריך להישאר איתך למשך 3 שבועות. אוח *מתחילה לבכות* התעוררי! מ-מה? סוף סוף! את בסדר? את בכית! ב-באמת? (תודה לאל, זה היה רק חלום..) זה היה סיוט? ס-סוג של.. רוצה לספר לי? א-אםם.. טוב.. בסדר, אבל מבטיח לא לצחוק? אני לא אצחק. ט-טוב.. אז.. בחלום שלי ראיתי את הבחור שאני מחבבת, מתנשק עם ילדה שמאיזושהי סיבה לא כל כך מחבבת אותי. הוא אמר שהוא אף פעם לא יתאהב בטיפשה כמוני. ועכשיו אני מפחדת שזה הולך לקרות. אני לא רוצה שזה יקרה. אה. אם הוא באמת מרגיש ככה, אז הוא לא ראוי לך. את נערה מדהימה, מרינט. אני רציני. כל בחור יהיה בר-מזל לצאת איתך. *מסמיקה* ת-תודה, אדריאן. אין בעיה. רק אומר את האמת. *מחבקת אותו* אותו דבר לגביך, אדריאן..
קרדיט: ladynoircatbug באינסטגרם אתה כזה בחור מתוק. *פותח את הדלת* זמן להתחיל להתאר-אווו הפרעתי במשהו? ל-לא, היה לה חלום רע וניסיתי לעודד אותה- בטחחחח. אין יותר זמן לבזבז. תתכוננו, זוג יונים! אנחנו חייבים ללכת. אתם לא רוצים לאחר. ומרינט, אל תשכחי את הבגדים. *מהנהנת* שעתיים לאחר מכן, כשהגיעו למדריד.. שלום, חבר’ה! היי גברת מרינט? כן, זו אני. איפה הבגדים? בתיק הזה. *מושיטה לו את התיק* נפלא. את יכולה לשבת ליד הבת שלי. *מצביע עליה* *מופתעת* לילה? ב-בסדר.. *הולכת לכיוון לילה* היי, לילה מרינט? מה את עושה כאן? באתי עם אדריאן בגלל שאבא שלו- רק רגע אמרת אדריאן? איפה הוא? *מצביעה עליו* אוו, נכון *בוהה בו בהתאהבות* איפה הוא מתגורר? אנחנו מתגוררים ביחד בולנסיה. רגע- מה?! זאת אומרת-זה מגניב. אני גם מתגוררת בולנסיה. אנחנו צריכים לעשות משהו ביחד. זה יהיה כיף! אז איפה בדיוק אתם גרים? אני.. לא יודעת אם כדאי לי לספר לך. למה לא?! את לא סומכת עליי? אםם.. לא. נו, קדימה, תני לי עוד הזדמנות! אני מבטיחה שאני השתניתי! אםם… שעה וחצי לאחר מכן כשהם סיימו.. ביי, לילה.. ביי, מרינט! ביי, נערים חתיכים! ביי, לילה.. מה היא עשתה כאן? היא הבת של הצלם שלך. מה? ואני.. סיפרתי לה איפה אנחנו גרים.. מה?!

21 thoughts on “Holidays with…Adrien?!Part 6

  1. Wait…in the episode sandboy she sleep talks about her crush on adrien……if it was a real episode (which it should be) he would know her crush on him…

  2. MARINETTE=SWEET
    ADRIEN=CUTE
    LILA=DRAMA QUINN

    LILA,TAKE YOUR ASS AND LEAVE MAH SHIP ALONEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. 3:05 In the new episode "Ladybug" in season 3, this sort of happened. When I watched that episode, I was so shocked, as I had seen this first, and that it was so strange for something you created to be in the real show! And also, I bet the show just searched on YouTube for things like this, and just copied the ideas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *